Grožio idealai ir grožio chirurgija

Kiekviena epocha sukuria savo grožio idealą. Šiais laikais žiniasklaida ir reklama nuolat mums perša mintį, kad gražūs tik jauni ir dailiai nuaugę žmonės, todėl jų laukia laimė bei sėkmė. Būtina pašalinti visus trūkumus: raukšlės šalinamos injekciniais metodais, oda lyginama įvairiausiais kremais, riebaliniai audiniai šalinami chirurginiu būdu arba kūno kontūrų modeliavimo priemonėmis. Grožio chirurgija klesti: chirurgų rankoms save patiki tiek moterys, tiek įvairiausio amžiaus vyrai.

Išrasta daugybė kosmetinių priemonių, skirtų priartinti mus prie šiuolaikinio išorinio grožio idealo. Kosmetologai siūlo lazerinį raukšlių šalinimą, ilgalaikį makiažą sukuriant gražius lūpų, antakių ir vokų šešėlių kontūrus.

Šiuolaikiniai vyrai taip pat vis dažniau kreipiasi į kosmetologus. Dešimt procentų vyrų nuo trisdešimties iki keturiasdešimties metų darosi išvaizdos korekcijos operacijas. Kriterijai, pagal kuriuos vertinamas vyrų grožis, iš esmės skiriasi nuo moterų grožio vertinimo kriterijų. Tie stipriosios lyties atstovai, kuriuos galima priskirti prie perfekcionistų, nori dailaus pilvo, patemptų vokų, atsikratyti dvigubos pasmakrės. Gana paplitusios problemos ir mažas penis bei vadinamoji moteriška krūtinė (ginekomastija). Tai jau rimtesnės priežastys, dėl kurių verta kreiptis į estetinės chirurgijos specialistus.

Rimta problema daugeliui vyrų yra ir randai, ant veido likę nuo paaugliškų spuogų. Su amžiumi atsirandančios raukšlės, regis, vyrams neatrodo tokios baisios kaip moterims. Visgi ir čia pastebima tendencija plačiau taikyti kosmetines priemones. Populiarus ir streso pėdsakų bei nesveiko gyvenimo būdo padarinių šalinimas. Vyrai vis labiau supranta, kad, norint pasiekti sėkmės darbe, nepakanka vien puikių profesinių įgūdžių – išvaizda taip pat vaidina tam tikrą vaidmenį. Tai, kokį įspūdį darote išoriškai, kokią energiją spinduliuojate, gali tapti viena iš plytelių jūsų sėkmės statyboje, todėl vyrai, norėdami padaryti kuo geriausią įspūdį, taip pat puoselėja išvaizdą ir palaiko gerą formą.

grožio chirurgija

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s