Maudymosi kostiumėlis pagal figūros tipą

Kaip tik atėjo maudymosi kostiumėlių sezonas ir dažna žvalgosi į vitrinas, kuriose laukia daugybė įvairiaspalvių gražuolių. Tačiau dažnai tik nusipirkę pastebime, kad kažkur padarėme klaidą. Pasinaudokite šiais patarimais ir išsirinkite maudymosi kostiumėlį pagal figūros tipą!

Maudymosi kostiumėlis „smėlio laikrodžiams“. Jos gali dėvėti viską, nes dauguma apatinių drabužių modelių yra kurtos būtent tokiai figūrai. Jūs galite drąsiai eksperimentuoti su formomis ir spalvomis. Riboti galėtų tik individualūs ypatumai: kojų ilgis, pilnumas, odos ypatumai ir pan.

figūraMaudymosi kostiumėlis „kriaušėms“. Jums rekomenduojamas maudymosi kostiumėlis, kuris šlaunis vizualiai mažintų, todėl reikia tam tikrų gudrybių išryškinti viršutinę kostiumėlio dalį. Jei tinka, dėvėkite pakeliančias krūtinę liemenėles, maudymosi kostiumėlius užrišamus per kaklą. Be to, viršutinė kostiumėlio dalis turėtų būti ryškesnė ar marga, o apatinė dalis turi būti vienos spalvos, su aukštais iškirpimais, kad optiškai prailgintų kojas. Nepatinka aukšti iškirpimai? Tuomet rinkitės kitą variantą – šortukus. Venkite raištukų ant šlaunų ir apatinėje kostiumėlio dalyje. Galite apgaubti šlaunis sijonuku, jei kuklinatės rodyti savo kojas.
figūraMaudymosi kostiumėlis „stačiakampėms“. Reikia sukurti liemens iliuziją. Tam reikia išryškinti biustą ir šlaunis. Įvairūs raukinukai, raišteliai, kaspinėliai vizualiai didina krūtinę ir šlaunis. Ištisiniai kostiumėliai taip pat turi sukurti linkių įvaizdį: tai gali būti įvairūs simetriški iškirpimai, raukinukai, spalvų žaismas. Svarbiausiai, kad krūtinė ir šlaunys atrodytų platesni nei jūsų talija.
figūra
Maudymosi kostiumėliai „apverstai kriaušei“. Jums būtina atkreipti dėmesį į apačią ir sumažinti viršutinius parametrus. Dažniausiai tokios moterys turi tiesias kojas, todėl nereikia bijoti atkreipti dėmesį būtent į šias kūno dalis. Čia galioja atvirkščios taisyklės nei „kriaušės“ figūrai. Jums labiausiai tiks kostiumėliai su storomis petnešomis ir venkite kostiumėlių su siauromis arba visai be petnešų. Apatinei daliai geriausiai tiks įvairūs užrišimai, juostelės, kontrastinės detalės, taip pat šortukai.

Maudymosi kostiumėliai „obuoliukams“. Tokioms moterims užduotis – padaryti taliją kuo siauresnę. Todėl maudymosi kostiumėlis turi būti su gilia iškirpte, gerai prilaikyti centrinę kūno dalį (ištisinis kostiumėlis), figūros privalumus turėtų išryškinti raukinukai viršuje ir apačioje, kad sudarytų talijos iliuziją. Taip pat labai tiks tamsios spalvos talijos srityje. Išbandykite maudymosi kostiumėlius su iškirpte šonuose.

figūrafigūra

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s